Warning: Constant automattic\jetpack\extensions\social_previews\FEATURE_NAME already defined in /home/zappnz/domains/zapp.nz/public_html/wp-content/plugins/jetpack/extensions/blocks/social-previews/social-previews.php on line 14
Telekom – ZAPP

Telekom

telekom.ro

Salut! Sunt Costin. Eu folosesc Telekom, numai pentru internet. Am reincarcat cu 5 euro si am net nelimitat. Oferta este doar din aplicatia mobila. Altfel, optiunea ofera doar 60 GB de net. La voi cum functioneaza serviciile Telekom? La mine functioneaza destul de bine, doar pe 3G. Pe 4G e mai rau. Nu stiu de ce. Desi orasul este cam mic. Vreau sa stiu si parerea voastra si daca ati intampinat probleme, pana acum.

Ce ma enerveaza la Telekom, este faptul ca, nu ofera minute internationale si catre Belgia. Exact unde am eu nevoie. Persoana pe care o apelez cu alt operator, nu are smartphone, ci telefon clasic, ca pe vremea bunicii. Bine si eu am telefon tip caramida, dar il folosesc mai rar. Iar, pe abonament, nu ma bag, ca cica dubleaza sau chiar tripleaza factura, fara motiv. Asa, am citit pe net de la abonati nemultumiti plus ca, am vorbit si cu alte persoane care au folosit serviciile lor.

Oricum ar fi, eu sunt multumit la partea de internet. La partea cu minutele internationale, nici vorba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × three =

Translate »